Понад дві тисячі осіб відвідали Мобільний Музей “Дім св. Йоана Павла ІІ”

Мобільний музей пересувався місцями, які відвідав св. Йоан Павло ІІ під час свого перебування у Львові.

Музей «Дім св. Йоана Павла ІІ” містить особисті речі святого, які знаходяться у володінні Архієпископа Мечислава Мокшицького. Парафія св. Йоана Павла ІІ у співпраці з Музеєм історії і Релігії та транспортної фірми GTL підготували виставку та вантажівку, яка могла подорожувати Львовом.

У відкритті Музею взяв участь представник Митрополита Дмитрія о.Інокетій з собору св. Миколая Православної Церкви України.

Після перебування при катедрі та площі при Парафії св. Йоана Павла ІІ, що біля іподрому (місце двох  Папських літургій 26-27 червня 2001 р.) Мобільний музей був також на Сихові, на місці знаменитої зустрічі Папи з молоддю.

У музеї зібрані особисті речі, які належали Папі, такі як сутана, хрести, чаша, столовий посуді. Біля рукопису незавершеним листом можна було взяти карточку з цитатами з Папських енциклік та промов, які Папа виголосив у Львові Дві тисячі карточок, які підготували парафіяни закінчились вже на Сихові, до музею були дуже довгі черги. Відкриття музею в деяких місцях супроводжувалось урочистим випусканням голубів святого Йоана Павла ІІ, коли він хотів звернути увагу на необхідність примирення та молитви за мир.

На початку літургії греко-католицький Архиєпископ Святослав разом з о. Григорієм Драусом випустили білих голубів.

Мобільний Музей після свого перебування на Сихові прибув до костелу св. Антонія, Папа там не був, але перебування Музею було символом, що Папа хотів би бути в кожному Львівському домі.

Наступним місцем візиту була семінарія у Брюховичах, де раніше відпочивав Папа.

Пам’ятні речі побачили учасники Сімейної пастирської конференції, душпастирства сімей. Ось чому уся діяльність Папи спрямована на благо сім’ї.

Адміністратор

Next Post

Мандрівка міністрантів по зруйнованих костелах на краю парафії: Підтемне, Раковець, Кугаїв, Вовків, Товщів

Вт Лип 6 , 2021
Міністранти парафії св.Йоана Павла ІІ у Львові разом з настоятелем о.Григорієм Драусом відвідали зруйновані храми, що знаходяться на віддалених краях парафії. В Церкві св. Валентина в Раківці заспівали Ранішню молитву Літургії Годин. Костел взагалі не має даху. В пресвітеріумі зберігся великий образ св. Валентина, що представляє святого в священичому орнаті, […]

Вам може сподобатися

Breaking News