Повернення до звичайного служіння у в’язницях

Стараннями Душпастирської Ради у справах релігійної опіки у в’язницях і міжрегіонального керівництва у Львові, Кабінет Міністрів видав постанову, яка дає змогу служити у в’язням у період пандемії.

16 червня відбулася зустріч голови Душпастирської Ради, о. Григорія Драуса і капеланів з керівництвом Слідчого ізолятора у Львові. При зустрічі обговорено програму і дії капеланів. Для душпастирської Ради, Міністерства Юстиції і Комітету Верховної Ради, які працюють над унормуванням душпастирської опіки у в’язницях, було опрацьовано схему документів, які дадуть можливість установлення штатних капеланів на повну зайнятість і волонтерів, які матимуть змогу самостійно та щоденно проводити роботу у в’язницях. Першим, експериментальним місцем де працюватимуть повноцінно капелани римо- і греко – католицькі, православні і євангельські може бути в`язниця “Бригідки” Львові.

Голові Душпастирської Ради Отцю Григорію Драусу вручено Диплом “За Заслуги” як вираз вдячності за 20 років роботи у в`язницях України. Душпастирську роботу Отець Григорій Драус не припиняв навіть у період суворих карантинних обмежень.

http://www.rkc.lviv.ua/

Адміністратор

Next Post

Святкування 20-ї річниці візиту св. Йоана Павла ІІ до Львова від однойменної парафії і Архідієцезії Львівської

Чт Чер 17 , 2021
Понеділок, 21 червня, 11:00 – “Ювілей священиків покоління св. Йоана Павла ІІ”, священики римо- і греко-католицькі, Служба Божа, Сімейний фестиваль (Європейський сімейний центр “Традиція”), парафія св. Йоана Павла ІІ, Сокільники, Стрийська, 6; Четвер, 24 червня, пл. Музейна, 12:00 –  відкриття виставки “Візит св. Йоана Павла ІІ до Львова”, Музей історії […]

Вам може сподобатися

Breaking News