Повернення до звичного капеланства

Завдяки рішенням Кабінету Міністрів, на прохання Пастирської ради з питань релігійного піклування у пенітенціарній системі, тюремне душпастирство повертається до норми, як було до початку пандемії.

У тюрмі у Львові (“Бригідки”) знаходиться тюремна лікарня. Капелан, отець Гжегож Драус, сам увійшов до камер, де знаходяться важкохворі, несучи душпастирську службу. Саме відвідування капелана без інших помічників у камерах є нормою та повсякденною практикою у в’язницях по всьому світу, де існує релігійна свобода. Під час зустрічі з керівництвом о. Гжегож згадував про своє служіння у в’язницях Польщі, Великобританії, Австралії та Камеруну, де зустрічі в камерах трактувались як виховна зустріч.

Біля статуї Божої Матері, розташованої біля лікарні та поруч із входом на вуличку для прогулянок, разом з медичним персоналом відбувся молебень до Божого Милосердя.

У нинішній тюрмі в 1624-1784 роках був монастир сестер бригідок. Сама тюремна лікарня знаходиться поруч із місцем, де колись була монастирський храм. Біля входу в лікарню керівництво призначило приміщення для кімнати для молитов. Шпитальна каплиця буде під покровительством св. Бригіди.

о. Григорій Драус

Адміністратор

Next Post

Візит до парафіяльного віслючка та овечок. Катехизація, проведена тваринами

Пт Лип 9 , 2021
На краю села Хоросно є ферма, де є відомі парафіянам св. Йоана Павла ІІ віслюк Фіона та овечки. У Вербну неділю віслюк влаштовує в’їзд до Єрусалиму, і в цей день, який також називають Страсною неділею Господа, ягнята навчають про смирення Христа, готового віддати своє життя. Вівці також навчають дорослих та […]

Вам може сподобатися

Breaking News