– Прагнув би, щоб мене колись називали «Папою родин», – св. Йоан Павло ІІ

Папський хрест на Іподромі фото Іванна СобкоУ рамках представлення у Львові реліквій та особистих речей св. Йоана Павла відбудеться фестиваль для усієї родини.

Всі, не тільки родини з малими дітьми, зможуть пострибати на батуті, розмалювати машину (настоятеля), зробити пам’ятки з паперу, перейти крізь кольоровий тунель чи покататися в шалено-кольоровому «парашуті». «Сім’я є сильна, коли перебуває разом», – сказав якось Папа, і в такому стилі запрошуємо всіх.

Початок в суботу, 14 травня, о 12.00 при папському Хресті на Іподромі (вул. Стрийська, 119) буде молитва, послухаємо фрагмент промови, яку св. Папа виголосив у Львові, і перейдемо всі разом урочисто на територію заходу.

Неділя, 15 травня, 12.00 – виставлення знаків у каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ ( вул. Хуторівка, 35-а), римо-католицька служба, свідоцтва родин про дар виховувати дітей.

Медалі св. Йоана Павла
Медалі св. Йоана Павла
Ряса і плащ св. Йоана Павла
Ряса і плащ св. Йоана Павла

Фестиваль

Фестиваль (фото - Андрій Маковецький)
Фестиваль (фото – Андрій Маковецький)

 

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Тут Папа хотів бути, і прибуде: реліквії і особисті речі св. Йоана Павла у церкві св. Андрія

Ср Тра 11 , 2016
27 червня 2001 р. Святіший Отець Йоан Павло II під час своєї Святої Літургії у Львові коронував Деревнянську чудотворну ікону Матері Божої (інша назва цієї ікони – «Сраждаюча Матрір Божа»), котра знаходиться у церкві св. Андрія. Цей храм не був відвіданий Папою, коли той був у Львові, але тепер, у […]

Вам може сподобатися

Breaking News