Презентація спільноти Фоколаре в Парафії св. Йоана Павла ІІ

Гарного сонячного ранку, у перший день Адвенту у Римо-Католицькій Церкві, ми відвідали храм Центру св. Йоана Павла ІІ, де змогли спільно помолитися з нашими братами і сестрами під час Святої Меси, яку служив о.Лукаш (Лесняк), почути Пастирське послання архієпископа Мечислава Мокшицького на Адвент 2020 року і спостерігти звичай свячення різдвяних віночків. 

Потім ми коротко розповіли про рух присутнім парафіянам. Поширили наш перший флаєр про спільноту у Львові, виготовлений завдяки Володі Гуляєву. Пораділи взаємній зустрічі і зробили кілька знимок на пам’ять. Так що всіх вітаю з новим для нас почином.

Фоколаре (“домашнє вогнище”) – це рух, зініційований Слугою Божою Кларою Любиш під час ІІ Світової Війни в Тренто (Італія). Його харизмою є будування єдності серед християн, а також між усіма людьми.

Духовна формація Фоколаре спирається на читання “Слова життя” на даний місяць. Це є вибраний фрагмент з Біблії з коментарями. Фоколарини роздумують і втілюють в життя подане Слово життя. Раз у місяць група Фоколаре збирається в парафії на спільне ділення над Словом.

Оскільки в час пандемії не всі можуть збиратися, то до зустрічі, котра відбулась в Центрі св. Йоана Павла ІІ у Львові, приєднались онлайн, окрім львів’ян, і сестри з Києва.

“Словом життя” на листопад є євангельські блаженства.

Перша зустріч Фоколаре в Парафії св. Йоана Павла ІІ відбулась 15 листопада, приєднались до неї онлайн сестри і брати з інших районів Львава та Києва.
Наступна зустріч Фоколаре – о 15:00 у неділю, 20 грудня. Місце зустрічі те саме – Центр Йоана Павла ІІ.

Оксана Сарабін
https://www.facebook.com/focolareua
https://www.focolare.org/
http://centrochiaralubich.org/it/
https://www.together4europe.org/en/
https://misionar.in.ua

 

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

18-й номер парафіяльної газети

Пт Гру 4 , 2020

Вам може сподобатися

Breaking News