Пропозиція душпастирства молоді. Християнський Молодіжний Клуб “Вірую”

Що ми цінуємо найбільше? Наше життя? Наш час? Наші пошуки? Нічого? Кохання? Побачення? А можливо пізнання себе, кар’єрний ріст , статус в соціумі це важливіше?

Настав наш час. Ми народились, живемо, стаємо кращими, робимо помилки, інколи нічого не знаємо і не розуміємо. Думаємо за своє майбутнє. За своє життя. Про своїх батьків. За своїх дітей. Як все буде? Яким вона(він) стане? Коли вже всі зрозуміють, що я подорослішав(ла)?! А можливо я підліток, і батькам не вистачає часу на мене? Тому що робота забирає 100% часу. Я не вмію дружити, ще не досвідчив як обирати добрих друзів для себе. А можливо мені друзі і не потрібні, бо мені добре бути самому? Стільки питань! Для чого я живу? Для чого мені цей дарунок на стіні «Годинник», який не втомно втікає секундами вперед. Що було спочатку? Яйце чи курка? Я досягнув результати в спорті, навчанні але почуваю себе не щасливим. Яке воно справжнє щастя? Чи існує Бог? Ми будемо разом у цьому пошуку. Молодіжний християнський клуб «Вірую» запрошує тебе на зустрічі щонеділі о 12 годині Служба о 11:00). Парафія св.Йоана Павла II у Львові (Сокільники, вул.Стрийська 6).

Окрім відповіді на питання, також зустрінеш друзів, а можливо навіть знайдеш відповідь на питання «Чи існує Бог?» Хочемо цей час провести з тобою. Ігри, фільми, ребуси, естафети. Адже це так весело. Виходь з-за комп’ютера і приходь до нас.

Волянський Віталій

Next Post

Благодійні ліхтарики

Ср Бер 8 , 2023
Благодійний Фонд “Право на Захист” в парафіяльному Домі св.Йоана Павла ІІ м.Львів-Сокільники роздали ліхтарики Panassonic для ВПО в рамках реалізації проекту “Надання гуманітарної допомоги постраждалому від війни населенню”. Дані ліхтарики компанія Panassonic презентувала, щоб допомогти українцям в разі відключення світла. Це світлодіодні ліхтарі, що можна встановлювати на тумбочки та підлогу. […]

Вам може сподобатися

Breaking News