Процесія за померлих на Сихівському цвинтарі

1

Молитва за померлих на Сихівському цвинтарі – 3 жовтня о 16:00 год.

 

Сьогодні необхідно сильно і виразно визнавати нашу віру.

Ми віруємо, що людське життя змінюється, але не закінчується. Наші вчинки є осудженні. Душа піде перед обличчя Бога: її чекає небо, тимчасове чистилище, або покарання в пеклі. Тіло, віддане землі, буде очікувати воскресіння. Смерть не є кінцем. Є тільки одне, обмежене часом, життя на землі. Відвідування цвинтаря має серед іншого важливе виховне значення: утверджує нас у вірі у вічність. Коли приходимо на кладовище з дітьми, говоримо їм про правди віри, про наших померлих, котрі є у Бога і з якими колись зустрінемось. Скажемо їм про Христа, котрий повернувся живим з гробу. Христос воскрес, переміг смерть!

Спільна молитва за померлих – це обдарування їх своєю любов’ю, вираз наших добрих почуттів до них. Хресний хід (лат. процесія) відбудеться в неділю 3 жовтня 2013 року о год. 16.00 на Сихівському цвинтарі. Молитва буде спільно проведена священиками та вірними з парафій св. Марії Магдалини і бл. Йоана Павла у Львові.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Майстер-клас для педагогів від Здіслава Хофмана

Чт Лис 14 , 2013
     Клуб педагогічної креативності АНІМА запрошує вчителів, вихователів, аніматорів та всіх хто працює з різними групами дітей та підлітків на майстер-клас відомого педагога-інноватора, засновника Польського товариства педагогів та аніматорів KLANZA – Здіслава Хофмана. Під час зустрічі навчимося: – як в сприятливий спосіб передати дитині складні для сприйняття теми; – як […]

Вам може сподобатися

Breaking News