Психологічні табори для дітей “Навчання технік зцілення”

Парафія св. Йоана Павла ІІ у Львові силами групи психологів зорганізувала два тури психологічних таборів, для підтримку дітей і самих батьків, котрі піклуються про розвиток свої дітей.

Кожен з двох таборів тривали по три дні, у формі дообідніх занять в групах вікових. «Навчання технік зцілення» – рості техніки, якими користуються психологи, повертають відчуття безпеки і контролю, допоможуть зменшити страх, тривогу, неспокій, смуток, підвищать стресостійкість.

Ці техніки можна використовувати для стабілізації емоційного стану і формування впевненості.

А ще діти мали можливість поспілкуватися і підтримати один одного,  впоратися зі стресом від війни. В усіх заняттях взяло загалом участь біля 30  дітей віком від 7 до 15 років.

Заняття проводили група психологів  методикою Корекційно- поведінкової терапії під керівництвом Наталія Барна за підтримки ГУ «Волонтер».

Волянський Віталій

Next Post

Шоста зміна християнського театрального табору

Сб Лип 29 , 2023
Ще одна, вже шоста зміна християнського театрального табору, який проводить Tеатр “Еммануїл” ім. Кароля Войтили Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові. 35 дітей взяло участь у цілоденному таборі, що тривав з понеділка по п’ятницю, від год. 9 до 18. Програма була побудована на мандрівках до нових місць, ще не […]

Вам може сподобатися

Breaking News