“Радіо Марія” у Львові

У неділю, 2 серпня, представники Радіо Марія зустрінуться зі своїми слухачами у Львові.  Парафії, в яких  Радіо репрезентуватиме вірним свою місію, по-особливому пов’язані зі св. Йоаном Павлом ІІ.

Греко-католицьку парафію Різдва Богородиці на Сихові Святіший Отець освятив 2001 року, коли на тому місці відбулася зустріч з молоддю. Вона зберігає пам’ятки цього візиту, як наприклад, крісло, з якого Папа проводив зустріч. Це крісло часто мандрує до її братньої римсько-католицької парафії св. Йоана Павла ІІ, храм якої розташований на вул. Стрийській, навпроти Іподрому, де Папа звершував Літургію. Завданням цієї парафії є продовжувати діло і навчання її святого Покровителя.

Щиро запрошуємо на зустріч, після Літургії відбуватиметься запис розмов зі слухачами “Радіо Марія” та всіма охочими поділитися своїми думками і досвідом.

В Парафії св. Йоана Павла ІІ зустріч з “Радіо Марія” на і після кожної Служби о 9.00, 10:30, 12.00 і 19.00.

 

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Щочетверга - Молебень до Святого Сімейства

Чт Лип 30 , 2020
Молебень до Святого Сімейства – кожного четверга о 19.00. За сім’ї, про їхню єдність, за неплідне подружжя, за шукаючих пару, за узалежнених родичів. Завжди є можливість розмови зі спеціалістами в галузі допомоги сім’ям.

Вам може сподобатися

Breaking News