Равин під іконою Божого Милосердя

Равин Сіва ФайнерманЗаступник головного равина України юдаїзму прогресивного, равин Сіва Файнерман прочитає лекцію в рамках відвідин Ікони Ісуса милосердного в Римо-католицькій Парафії св. Йоана Павла ІІ. Треба пам’ятати, що ця подія вписується у стиль святого покровителя парафії, котрий, відвідуючи римську синагогу, сказав: «Ви, євреї, є нашими старшими братами».

Равин Сіва Файнерман відомий своїми лекціями з коментарями до Біблії, які проводить у синагозі. Його лекції слухають також християни.

Равин виступить з доповіддю на тему «Бог – справедливий чи милосердний?», в якій стверджуватиме, що тільки Бог вміє бути одночасно і справедливим, і милосердним.

Чим є Боже милосердя? Равин Сіва вказує на біблійний текст про пляму прокази (Лев 13,1н): спочатку вона з’являється на дверях дому, пізніше на меблях, далі на одязі, і коли її не ліквідувати – атакує тіло людини. Милосердя виявляється в тому, що є плями на дверях, помітивши які, можна уникнути прокази та тілі.

Лекція равина С. Файнермана відбудеться в каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а) 19 квітня о 14.00. Молитва перед іконою Божого Милосердя розпочнеться в понеділок, 18 квітня, о 18 год. (внесення ікони) і триватиме безперервно до 16.00 наступного дня.

о. Григорій Драус,

парафія св. Йоана Павла ІІ

097 517 06 42

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Церква на вулиці

Нд Кві 17 , 2016
Уже вчетверте спільноти Неокатехуменальної дороги по всьому світу на заклик Папи Бенедикта XVI і Папи Франциска виходять після Пасхи на площі своїх міст, щоб свідчити про Ісуса Христа Воскреслого, якого зустріли у Церкві і щодня зустрічають у своєму житті. Цього року у Львові брати зі спільнот парафії св. Йоана Павла ІІ разом […]

Вам може сподобатися

Breaking News