Різдво святкуватимемо екуменічно

На католицькій різдвяній Службі у парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові молитимуться пастор та хор з Євангельської Церкви «Гетсиманія».

Ця громада є відома своїм служіння сім’ям, організовує щороку «Свято батька» у Львові. Оскільки цей рік у католицькій Церкві в Україні є присвячений сім’ї, саме ця братня громада була запрошена (вже вдруге) для розділення радості Різдва і свідчення цінності християнської сім’ї. Св. Йоан Павло ІІ заохочував, щоб різні християнські спільноти спільно свідчили про Христа, максимально підкреслюючи єдність.

Молитва, свідчення, Служба і співи хору – в каплиці св. Йоана Павла ІІ, Львів-Сокільники, Стрийська, 6 (перша зупинка за автовокзалом у напрямку «Ашану»), середа, 25 грудня, о 10.30.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

На Сихові 25 грудня відсвяткували Різдво – спеціальний фоторепортаж

Чт Гру 26 , 2019
Католицька релігійна громада Сихова уже дев’ятий рік поспіль зустрічається у приміщенні УКУ (Хуторівка, 35) для спільного святвечора та зустрічі Різдва. Організатором святкування є отець Григорій Драус, настоятель римо-католицької парафії Іоана Павла ІІ Цього року релігійна громада знову зібралася ввечері 24 грудня. Святкове зібрання перед Службою Божою розпочалося з урочистого занесення […]

Вам може сподобатися

Breaking News