Родинний вечір «Римське Різдво» у Львові (фоторепортаж)

17Вже традиційно Римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ у Львові запросила усіх охочих на святкування Різдва за григоріанським календарем до Українського Католицького Університету.

У програмі: принесення Вифлеємського вогню католицькими скаутами Європи, колядки, ділення різдвяним хлібом («оплаткою»), встановлення Шопки (у вертепі було розміщено частинку коцика св. Йоана Павла ІІ ), традиційний Святвечір з кутею за рецептами різних країн, Різдвяна урочиста Меса – Пастирка та хрещення.

«Хочемо у широкому колі наших друзів пережити Різдво так, як ми святкуємо його вдома, і поділитися цим скарбом з іншими. Святкуватимемо з Вифлеємським вогнем, вертепом та молитвами. Традиційно колядуватимемо, виготовлятимемо різдвяні прикраси та ділитимемося різдвяним хлібом – «оплаткою», – складаючи один одному найщиріші побажання», – розповів о. Григорій Драус, настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ.

Особливістю святкування Різдва у Львові є участь студентів з африканських країн, які навчаються у тут. Вони також ділилися власними національними різдвяними традиціями, співали колядки. Оскільки цогоріч Римське Різдво співпало у часі з єврейським святом Ханука, свої національні традиції перед гостями продемонстрували представники львівського культурного товариства Хасед-Ар’є.

Також під час нічної Служби, після тригодинного колядування, хрещення прийняла дитина нігерійського подружжя, котре проживає у Львові, а її батько Оімебі приступив до першого ступеню катехуменату, розпочинаючи тим приготування до хрещення. Також цього дня святе Таїнство Хрещення отримала 22-річна Марина.

До слова, приготування «Римського Різдва» коштувало нам чималих зусиль – як організаційних і літургійних (сценарій святвечора, саме дійство), так і музичносупровідних (старання гурту «Lux mundi»)

Ще однією доброю традицією Римо-католицької парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові є передача «блукаючої ікони» від родини до родини…

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

1

2

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

Фото – Evgeny Kraws

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Львівських паломників гостинно прийняли у Ризі

Чт Гру 29 , 2016
Парафія св. Йоана Павла ІІ привезла на Європейську зустріч Taize, яка відбувається в Ризі, майже 250 молодих людей. По дорозі паломників приймали парафії Варшави, Гданська і Вільнюса. Молодь брала участь у Службі і катехезі. Серед учасників – молоді люди з багатьох українських міст. Є також студенти з Нігерії, Камеруну, Індії, Кенії, Ліберії […]

Вам може сподобатися

Breaking News