Рорати перед сходом Сонця

Згідно з традицією, Рорати, як ранкову Службу, в парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові проводять з самого ранку, перед сходом Сонця. Для того, щоб ще більш наглядно показати, що Ісус Христос приходить, щоб розпорошити темряву. Нічна Пастирка є кульмінацією доброго приготування.

Діти і дорослі збираються біля брами на території храму при банері, на якому поміщається ікона святого, котрий супроводжує даний день. Матеріали Католицького Медіа Центру вказують на святих, пов’язаних із засобами комунікації. Всі зібрані здебільшого готують власноруч світильники, входять у темний храм, котрий на Роратах символізує людину, що шукає світла. Спонтанна молитва, сила роратних символів, живі співи і спільний сніданок, приготовлений батьками – все це мотивує дітей, як кажуть батьки, охочіше йти на Рорати, аніж в інші дні до школи. Хоча й після Рорат діти йдуть у школу, але вже із піднесеним духом!

Ранкові Рорати відбуваються о 7:00 в понеділок, вівторок і п’ятницю. Вечірні – в середу і четвер о 19:00, тобто відразу після дитячих катехез.

о. Григорій Драус

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Духовна допомога хворим на коронавірус

Нд Гру 13 , 2020

Вам може сподобатися

Breaking News