Рух Фоколяри у Парафії св Йоана Павла ІІ у Львові

Фоколяри (Focolare – «домашнє вогнище») – це рух, започаткований Слугою Божою К’ярою (Кларою) Любич під час ІІ Світової Війни в Тренто (Італія). Його харизмою є будування єдності серед християн, а також між усіма людьми.

Духовна формація руху спирається на читання “Слова життя” на даний місяць. Це є вибраний фрагмент з Біблії з коментарями. Фоколярини роздумують і втілюють у життя подане Слово.  Раз у місяць група збирається в парафії на спільне ділення Словом. Оскільки в час пандемії не всі можуть збиратися, то до зустрічі, яка відбулася в Центрі св. Йоана Павла ІІ у Львові, приєднались онлайн, окрім самих львів’ян,  також богопосвячені сестри з Києва. “Словом життя” на листопад є євангельські блаженства.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Парафіяльний День Подяки

Ср Лис 18 , 2020
Запрошую на День Подяки – національне американське свято. Для громадян США і Канади, які перебувають у Львові, та їхніх  друзів.  You are cordially invited to join the Thanksgiving celebration that will take place at the John Paul II  Parish Church. When: November 26th, 2020  Time: 19:00-19:30 (Mass in English)     […]

Вам може сподобатися

Breaking News