Римо-католицька молитва за Кардинала Любомира в соборі св. Юра

Римо-католицька парафія св. Йоана Павла II провела заупокійні молитви за кардинала Любомира Гузара в соборі св. Юра в п’ятницю, 2 червня.

Група парафіян з настоятелем о. Григорієм Драусом заспівали при тілі блаженнішого Любомира Гузара коронку до Божого Милосердя та псалми і молитви з латинського обряду похорону. Парафіяни висловили вдячність Голові і Отцю Церкви, в чиїх приміщеннях (УКУ) парафія св. Йоана Павла ІІ народилась і зростає. Парафія прагне реалізувати слова свого покровителя «Християнство і Європа має дихати двома легенями».

Разом з парафією св. Йоана Павла до собору прибув рабин Сіва Файнерман, котрий прочитав єврейську молитву за померлих («Кадіш»). Рабин зазначив, що кардинал Любомир Гузар помер в днях свята Шавуот, а за єврейською традицією говориться, що в це свято помирають тільки святі люди. Митрополит Любомир був частим гостем товариства Хесед і синагоги.

Фото – ‎Bohdan Lukovskyi

 

 

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Запрошуємо на липневе Тезе у Франції

Пт Чер 16 , 2017
Мандрівничий осередок «Вогні святого Ельма» парафії Івана Павла ІІ у Львові запрошує на молодіжне паломництво до спільноти Тезе у Франції з 14 по 27 липня (14 днів). Залишилося 5 місць на липневе Тезе у Франції. Лише для власників/власниць шенгенських віз або біометричних паспортів. Їдемо за чудовим маршрутом: Львів-Нюрнберг-Тезе-Ла Салетт Фаллаво-Канни-Ніцца-Монако-Венеція-Львів. […]

Вам може сподобатися

Breaking News