Щаслива гавань

Близько 50 катехитів, вчителів, студентів та семінаристів зібралося у приміщенні катехитичного центру Івано-Франківської Архиєпархії на семінар, що називався “К3“(“К в кубі”), де К-катехизація, креативність, кмітливість, ??? Слухачі переконалися, що використовуючи найпростіші засоби: папір, олівці, маркери, клей та власну творчість ніколи не нудьгуватимеш, а завжди зможеш зацікавити інших та весело провести час.

Ігри на повітрі принесли не тільки масу емоцій, але загартували командний дух. Це дозволило учасникам відчути себе дітьми, повними радості, простоти та любові.

Цей семінар був, як оаза серед пустелі або як, ті перші весняні квіти, що милують наші очі. Щире слово подяки для с. Юліани Дзюбатої, яка запросила педагогів Клубу педагогічної креативності “Аніма”.

“Щоб ви були такою благодатною землею, що завжди готова приймати зерно для подальших плодів.”

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Церква виходить на вулиці щоб свідчити Ісуса Христа Воскреслого

Сб Кві 25 , 2015
Вже третій рік поспіль, спільноти Неокатехуменальної Дороги по всьому світу на заклик папи Бенедикта XVI і папа Франциска виходять на площі своїх міст щоб свідчити Ісуса Христа Воскреслого, якого зустріли у Церкві і на щодень зустрічають у своєму повсякденному житті.  Цього року у Львові брати зі спільнот парафії св. Івана […]

Вам може сподобатися

Breaking News