Серце Архиєпархії, серце парафії

У монастирі св. Бенедикта, що у Солонці, вже реалізується правило “ora et labora” – праця та молитва. Львівська парафія св. Йоана Павла ІІ надзвичайно обдарована життєво важливим місцем – контемплятивним монастирем.

Св. Тереза ​​від Дитяти Ісуса, кармелітка, порівняла своє споглядальне покликання із биттям серця, що оживляє все Тіло Церкви. Звідси зусилля єпископів створити в дієцезіях споглядальний монастир, місце постійної молитви та джерело духовності й апостольської сили. У Львівській Архиєпархії це серце створюється при брамі Львова, у Солонці – на терені парафії св. Йоана Павла ІІ, лише за 4 кілометри від парафіяльного храму. Ще один храм буде збагачувати духовність парафіян, а згодом і усю Архідієцезію, усіх, які прагнуть тиші у молитві та духовного оновлення. Відповідаючи на цей дар з ентузіазмом та вдячністю, парафіяни приєднуються до прибирання храму та монастирських кімнат, готуючи монастир до урочистого освячення. Дотримуючись традицій бенедиктинок, після праці парафіяни звершили хорову молитву (з “Бревіарія для мирян”). Цю молитву на бревіарії продовжуватимуть сестри бенедиктинки та самі парафіяни, котрі будуть тут прибувати. Усі чекають, коли гарні кімнати монастиря наповняться працею та молитвами сестер.

о. Григорій Драус

Адміністратор

One thought on “Серце Архиєпархії, серце парафії

  1. + Мир!
    Сердечна подяка від імені братів Бенедиктинців, котрі замешкають при храмі св. Бенедикта. До зустрічі в Солонці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Ювілейна вистава Християнського Театру “Еммануїл”

Вт Бер 9 , 2021
Запрошуємо на ювілей Львівського Християнського Театру “Еммануїл” і надання йому імені Кароля Войтили. Театр діє вже 20 років, виступає у в’язницях, лікарнях, військових частинах і парафіях. Під час ювілею представить виставу про св. Йоана Павла ІІ “Над нами у барці небесній пливе”. Субота, 13 березня, 11:00 – Служба, опісля – […]

Вам може сподобатися

Breaking News