“Щоденник святої сестри Фаустини Ковальської”. Аудіозапис

Парафія св. Йоана  Павла ІІ у Львові видає аудіозапис “Щоденника святої сестри Фаустини Ковальської”. Запис і опрацювання веде Оксана Білецька, котра опублікувала вже третій зошит книги.

Кароль Войтила ще у Кракові сказав настоятельці з Лагєвник, котра запитувала його, чи може завезти “Щоденник” отцю-професору для богословського опрацювання: “Сестра поїде трамваєм, буде аварія, сестра помре – це не проблема, бо будете в Небі, але “Щоденник” пропаде. Він є великим скарбом. Не може загинути”.

В ювілейному році – 100-річниця Апостола Милосердя св. Йоана Павла ІІ, – представляємо широкому загалу Щоденник св. Фаустини “Милосердя Боже в мої душі”, записаний в трудний час карантину.

Поступово видаємо наступні частини, які будуть доступні на YouTube-каналі  Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові – https://www.youtube.com/playlist?list=PLGy2p-zRKLh-yKFXHhq0Le3AoH3O0XTg9

о. Григорій Драус

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

І знову "Мандрівка Біблією"

Вт Тра 19 , 2020
Нова дитяча катехеза – “Мандрівка Біблією”. Для дітей від 10 років. Доступ без обмежень. Пізнавання Біблії за допомогою гри. Онлайн в zoom ID 272 777 0000 Вівторок, 19 травня, о 16:00. інфо: 097 517 06 42

Вам може сподобатися

Breaking News