Щоп’ятниці – Адорація Пресвятої Євхаристії

Євхаристійна Адорація – це поклоніння Ісусу Христу, котрий є реально присутній у святій Євхаристії (Хлібі і Вині), бо сказав «Це є Тіло моє, це є Кров моя».

Євхаристійний Хліб виставлений для поклоніння в монстранції (з латинського «указувати»), щоб ми могли перебувати і молитися в Його присутності.

«Дивлюся на Ісуса в Євхаристії (Пресвятих дарах). Ісус став хлібом, і нам треба бути добрими, як хліб, котрий лежить на столі і кожен може взяти шматок, коли є голодний» (св. Брат Альберт).

Можливість молитви перед Ісусом у Пресвятих Дарах є кожної п’ятниці з 8:30 до 24:00 на парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові (Сокільники, вул. Стрийська, 6 (перша зупинка після Стрийського автовокзалу у напрямку Ашану).

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на великий різдвяний концерт "Noel"

Пт Січ 22 , 2021
Христос народився! Ми таки готові анонсувати для вас найбільшу подію цієї зими! Noel 2021 – бути! На вас чекатиме наш неймовірний гурт, хор та оркестр. Багато нових пісень, а також уже відомі. Не пропусіть нагоду пережити містерію Різдва знову! Місце незмінне! (Центр Довженка). Концерт відбудеться згідно з усіма вимогами МОЗ […]

Вам може сподобатися

Breaking News