«Школа для батьків та вихователів» – дорогою до усвідомленого батьківства

З 30 листопада по 6 грудня при парафії св. Йоана Павла ІІ відбувалася перша у Львові «Школа для батьків та вихователів», яку проводили педагогиня Анна Баранович та викладачка Українського католицького університету Катерина Бучко.

У школі взяли участь матері та татусі парафії св. Йоана Павла ІІ, які щопонеділка протягом циклу з 10 зустрічей-тренінгів навчалися як правильно виховувати, як любити та ефективно спілкуватися зі своїми дітьми.

Гасло школи – «Любити і вимагати!», проте що це означає на практиці? Ми переконані і довіряємо дослідженням, які показують, що міцний емоційний зв’язок батьків зі своїми дітьми захистить їх від ризиків девіантної поведінки у дорослому житті. Варто наголосити також, що Школа призначена не тільки для батьків, але й для вихователів і вчителів, та всіх, хто працює з дітьми.

Курс «Школи для батьків та вихователів» розроблений на основі книги Адель Фабер та Елейн Мазліш «Як говорити, щоб діти нас слухали, як слухати, щоб діти з нами говорили?», а також на концепції Томаса Гордона «Виховання без поразок» та авторській програмі Йоанни Саковської. Варто наголосити, що школа офіційно затверджена у Польщі на державному рівні як програма допомоги сім’ям та батькам, особливо також батькам, які знаходяться у кризових ситуаціях.

Програма «Школи для батьків та вихователів» складається з десяти зустрічей, на яких за допомогою інтерактивних методів та практичних вправ розкриваються основні теми програми: як встановити межі, допомогти собі радити з почуттями дитини, заохотити дитину до співпраці, карати чи не карати і що робити замість покарання, як знайти в дитині те, що найкраще і як правильно хвалити – ці та інші питання і теми сумлінно опрацьовують учасники та тренери.

Активні заняття, практичні інструменти для використання, цікаві розмови, ділення досвідом, гумор та нові знання чекають на Вас, якщо Ви хочете стати учасником такого курсу. Такі школи відбуваються також у Рівному, Хмельницькому, Мукачево.

Зараз на парафії св. Йоана Павла ІІ вдруге відбувається Школа. Для зацікавлених реєстрація за тел. 096 241 25 01 (Анна)

Катерина Бучко, Анна Баранович

Адміністратор

Next Post

Пропозиція на Різдвяний Святвечір

Пт Гру 17 , 2021

Вам може сподобатися

Breaking News