Шоста зміна християнського театрального табору

Ще одна, вже шоста зміна християнського театрального табору, який проводить Tеатр “Еммануїл” ім. Кароля Войтили Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

35 дітей взяло участь у цілоденному таборі, що тривав з понеділка по п’ятницю, від год. 9 до 18. Програма була побудована на мандрівках до нових місць, ще не відвіданих на минулих таборах.

У інтерактивному музеї “Таємна аптека” діти дізнались про технології приготування ліків, які використовували кількадесят років тому. Справді, як писала у 16 столітті св. Тереза Велика у “Внутрішньому замку”, що лікар спершу сам випробує на собі нові ліки, які винайшов.

Під час іншої поїздки до друкарні діти познайомились із друкарських технологіями, яким уже кількасот років. Були і перегляди фільмів у кіно.

Важливим пунктом є катехеза, на підставі Біблії, що видана Kirche is Not “Бог говорить до своїх дітей”. Для багатьох дітей це була перша Біблія, яку вони відкрили і разом читали.

Були також відвідини у світ ЛАЗЕРТАГ.  Ще відвідали “Клуб чотирьох лап”, притулок для покинутих тварин. Собаки і коти, які були скривджені людьми, знаходять там захист та отримують опіку. Діти приносили корм для тваринок, щоб навчитись, як Бог піклується про Його створіння. В парафіяльних залах були гімнастичні заняття та забави.

Малювали малюнки яке були передані воїнам.

Діти пізнавали одне одного. Вони добре почувались у церковному середовищі, завдяки педагогам, які щоденно виконують своє служіння у Парафії.

Волянський Віталій

Next Post

Літні табори на Закарпатті

Нд Лип 30 , 2023
Однією з форм допомоги дітям та їхнім батькам є виїзні табори. Так європейський сімейний центр «Традиція» при парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові організовує літні табори на Закарпатті, у церковному осередку в селі Білка біля Хуста. Організатори прагнуть до високої якості. Під час табору щодня проходить катехеза про заповіді […]

Вам може сподобатися

Breaking News