Шотландська благодійна піца та музика на папський день. Радість допомоги

Святкування річниці паломництва Івана Павла ІІ до Львова закінчилося невеликим концертом. Понад шістдесят дітей, які відвідували тижневий християнський табір при парафії св. Йоана Павла ІІ порадували присутніх батьків піснями та віршами, які вони вивчили під час перебування в таборі. Спеціальними гостями були волонтери з Великої Британії з організації Sobhian’s Trust.

Тім Вебб (Tim Webb) – військовослужбовець британської армії у відставці та Бренда Гратвіке (Brenda Gratwicke) з Оксфорду вже рік подорожують Україною, допомагаючи людям, які постраждали від війни. Фонд Sobhian’s Trust був створений у Шотландії, щоб годувати бідних дітей у школі. З початком війни вони приїжджають на вантажівках, де готують і печуть піцу. Значну частину піци фонд отримав від харчової компанії Dr. Oetker, яка відмовилася продати велику партію товару, попередньо замовлену росіянами.

Замість столів агресорів піца безкоштовно потрапляє на міські площі, центри для біженців та будинки благодійності. Sobhian’s Trust із задоволенням бере участь і у церковних святах, бо, як кажуть, «ми дуже довіряємо Церкві, яка збирає багато людей і підтримує нужденних».

Ще один волонтер Алекс Джек (Alex Jac) з Уельсу тільки починає своє служіння. Британці сказали, що для них стало великою радістю можливість служити нужденним. Від отця Гжегожа Драуса вони отримали пам’ятні альбоми про св. Івана Павла ІІ.

Отець Гжегож Драус

фото: Сніжана Федорович

https://www.ekai.pl/kair.ekai.pl/depesza/636502/show

Волянський Віталій

Next Post

Християнський театральний табір з понеділка по п'ятницю

Сб Лип 1 , 2023
Християнський театральний табір з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Запрошуємо у наші табори на зустріч захоплюючим пригодам, які залишаться у пам‘яті ваших дітей назавжди.   Парафія св.Йоана Павла ІІ, Християнський театр “Еммануїл” ім. Кароля Войтили. Адреса: с. Сокільники, вул. Стрийська 6 Реєстрація: 0 (63) 252 29 23  

Вам може сподобатися

Breaking News