“Шукаємо того, що єднає”

Спільна молитва католицьких та протестантських служителів і вірних у Львові в екуменічному дусі св. Йоана Павла ІІ  у 100-річчя його народження.

Захід відбувся у Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові, 31 жовтня, в день Реформації та, одночасно, підписання католицько-лютеранської Декларації про виправдання (1999).

Священнослужителі та учасники молитви з різних Церков підписали спільний текст про віру і спасіння, котрий є фрагментом Декларації про виправдання. В 1999 році прибито текст до дверей храму, на пам’ять про жест Мартина Лютера. Так само і тут, на дверях, котрі символізували двері в храмі в Вітенберзі, прибито документ про спільне визнання віри у справі, яка розділила християн. Дошку розміщено на дверях, щоб показати  вірним цей важливий екуменічний документ.

Проповіді виголошували, окрім о. Григорія Драуса, також пастор Рустам Фатуллаєв з Церкви “Скинія” з Києва (його громада проводить трансляцію з храму, більшість ії членів в Києві дивилися онлайн), який говорив про необхідність знаходити спільні скарби віри. Неодноразово проводяться спільні заходи у в’язницях (Церква “Скинія” є відома своїм в’язничним служінням). Пастор Валерій Марченко з Церкви “Гефсиманія” зі Львова оповів Біблійне навчання про спасіння, а гурт з його громади заспівав відому протестантську пісня “О Благодать, спасенний я”. Львівський корпус Армії Спасіння (з лідером Андрієм Прядно) виконав латинською мовою “Ave Maria”(сцена Благовіщення містить в собі суть навчання про спасіння).

Парафіяльний Театр “Еммануїл” ім. Кароля Войтили – група дитяча – представили п’єсу про євангелізацію.

 о. Гжегож (Григорій) Драус

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Запрошуємо на зустріч християн і євреїв

Ср Лис 4 , 2020
“Ви, євреї, є нашими старшими братами”, – сказав св. Йоан Павло ІІ в синагозі в Римі (1986). Він вказував на глибоке коріння християнства в культурній спадщині євреїв. А в молитві при Стіні Плачу в Єрусалимі (2000) просив пробачення за кривди, вчинені народові єврейському, і просив для християн про духа єдності […]

Вам може сподобатися

Breaking News