Сімейний карнавал відбувся у Львові

У львівській Парафії св. Йоана Павла, яка діє в приміщенні Філософско-богословського факультету Українського католицького університету,  завжди після недільної Служби є час на спільний чай і перебування разом. Час після Служби – часто наповнений такими подіями як різдвяний фестиваль чи як в останню неділю – сімейний карнавал. Про карнавал можна прочитати в статті репортеру ZIK-Стрім Олени Маляренко.

 

У Львові в Українському католицькому університеті провели сімейний карнавал.

15 лютого, в Українському католицькому університеті відбувся «Сімейний карнавал». Тема карнавалу – «Кожен є творцем. Кожен має особливе покликання і таланти». Аніматори провели одночасно кілька майстер-класів для дітей.

Як розповіли організатори репортеру ZIK-Стрім Олені Маляренко, слово «карнавал» у перекладі з італійської означає «прощатися із м’ясом», тому ці заходи проводяться саме перед початком великоднього посту.

«Сьогодні у нас Карнавал творчості. За Біблією, все, що створив Господь – обдароване досконало, і в рамках цього Карнавалу ми хочемо показати, що і діти, і дорослі мають свої таланти. Тут вони мають можливість розвинути свої вміння, які їм подарував Господь, і відкривають ці уміння на користь собі, іншим людям  та Господу. Сьогодні діти будуть тут створювати різні предмети, щоб повірити в себе, в те, що вони мають талант і здібності до чогось», – розповів під час відкриття отець Григорій Драус.

«Цей карнавал сімейний покликаний на те, щоб батьки і діти провели активно час і проявили свою креативність. Ми проводимо для дітей низку майстер-класів із доступних вдома матеріалів, щоб вони навчилися собі робити святковий одяг. Оскільки в нас карнавал (так називають період перед постом) ми собі робимо святковий одяг», – розповіла аніматор клубу педагогічної креативності АНІМА Олена.

 На сьогоднішньому святі, карнавальний костюм найперше починався з візитівочки, щоб було видно, як кого з учасників звати. Далі педагоги разом з дітками створювали з паперу капелюхи і карнавальні маски, розфарбовували та прикрашали їх різноманітним насінням чи гофрованим папером. Також до костюму входили намиста, які діти виготовляли із пластикових соломинок.

Окрім «пошиття» свого костюму малеча займалася і на інших майстер-класах – ліпила майже цілий зоопарк із солоного тіста та створювала з кольорового паперу дерева у формі своєї руки, а на кожному з пальчиків-гілочок клеїла листочки і квіти, на яких писала свої таланти.

Всі ці заняття, що проходили сьогодні в УКУ покликані розвинути моторику рук діток та відобразити їх уміння і здібності до творчої роботи.

репортер ZIK-Стрім Олена Маляренко

zik.ua

http://zik.ua/ua/news/2015/02

Фото з карнавалу

 

/15/u_lvovi_v_ukrainskomu_katolytskomu_universyteti_provely_simeynyy_karnaval_564676

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Римо-католицький молебень біля Нерукотворного Образу Ісуса Христа в Соборі св. Юра

Ср Лют 18 , 2015
Серед незліченних паломників, які прибувають до Нерукотворного Образу Ісуса Христа в Соборі св. Юра, була також і

Вам може сподобатися

Breaking News