Сьогодні буде встановлено хрест над храмом

У вівторок, 10 вересня, буде встановлення хреста на даху ще будованого римо-католицького храму св. Йоана Павла ІІ у Львові.

Хрест установлять краном на фасаді церкви, на висоті 12 метрів. Під хрестом буде закладена «капсула часу». Це скринька, в яку складають предмети-символи сучасності (монети, медалі, фото) та лист із посланням до людей наступних століть, які колись цю капсулу відкриють.

У листі під встановлення хреста над храмом св.Йоана Павла ІІ своє звернення вписали багато людей, зокрема брат Жан-Даніель зі Спільноти Тезе, римо -і греко-католицькі священики.

Захід відбудеться у вівторок 10 вересня о 15.00 за адресою: Львів-Сокільники, Стрийська, 6 (парафія св.Йоана Павла ІІ, перша зупинка за автовокзалом у напрямку Ашану).

credo.pro

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Як над нашим храмом встановлювали хрест (ФОТО)

Вт Вер 10 , 2019
10 вересня відбулося поставлення хреста на даху ще будованого римо-католицького храму св. Йоана Павла ІІ у Львові. Очолив моління єпископ-помічник Львівської Архідієцезії РКЦ Едвард Кава і підкреслив у своєму слові, що це історична подія, адже діти, які так чисельно зібралися, і згодом у дорослому житті, пригадуватимуть цей момент: “Ми сьогодні […]

Вам може сподобатися

Breaking News