На парафії св. Йоана Павла ІІ відбулася зустріч сестер-монахинь та дівчат

29 серпня на парафії св. Йоана Павла ІІ (Львів-Сокільники) відбувся ювілей богопосвяченого життя. До участі запросили монахинь різних Згромадження УГКЦ та РКЦ, а також дівчата. Святу Месу очолив єпископ-помічник Львівської Архідієцезії РКЦ Владика Едвард (Кава).

У коментарі “Духовній величі Львова”, настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ о. Григорій Драус розповів, чому вирішили провести таку зустріч:

“У рамках святкування ювілейного року св. Папи Івана Павла ІІ маємо сьогодні ювілей богопосвяченого життя. Сестри монахині УГКЦ та РКЦ, а також дівчата, які є біля сестер, які їх навчають і катехизують прибули тут.  Були винесені реліквії блаженних та святих засновників різних монаших Згромаджень. св. Зигмунда Гораздовського, Альберта Хмельовського, Бернадетти, Йосафати, також реліквія св.Йоана Павла і св. Терези від Дитятка Ісус. У рамках святкувань також буде частина вистави від дітей із великих багатодітних родин. І ці родини є багатодітними власне завдяки християнській вірі. А заслуга у катехизації і дорослих і дітей належить зокрема сестрам-монахиням. Тому це буде таким певним заохоченням для дівчат ставати монахинями, щоб нести Боже Слово у світ і заохочувати родини жити по-християнському, а отже бути відкритими на дар життя”.

Також у рамках події відбулася презентація проекту “Католицизм” його промоутреркою с. Климентією (Луків).

Відбулася вистава від театру “Еммануїл”.  Були і  зустрічі у групах на тему богопосвяченого життя.

Інформацію зібрала та надала Ксенія Страз

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Полюбив і вибрав Україну: привітальна Служба для о. Лукаша

Ср Вер 2 , 2020
Римо-католицький священик о. Лукаш Лесняк з Ряшева є влогером (його YouTube канал Droga do Boga, особливо під час пандемії, збирав тисячі учасників реколецій і молитов), а також – музикантом, що виконує свої пісні, навіть в стилі реп. о. Лукаш свого часу організував перевезення медичної апаратури та іншої гуманітарної допомоги для […]

Вам може сподобатися

Breaking News