Спільна молитва християн і євреїв

Лекція рабина, католицька Меса, іспанські і єврейські співи для вшанування феномену жінки

Традиційно в першу наділю березня під час Римо-католицької Меси в Парафії св. Йоана Павла ІІ беруть участь Рабин Сіва Файнерман і вірні з його синагоги «Тейва».

Подія вписується в сьогоднішній стиль католицький Церкви, котра, як пише Папа Франциск «Черпає з великої скарбниці єврейської традиції. Яку розпізнає як частину свого спадку».

Зустріч є також присвячена до Дня Жінок, який хочемо переживати глибше, відкриваючи красу жінки, як матері життя. Треба розпізнавати «феномен жінки» (слова св. Йоана Павла ІІ). Рабин Сіва Файнермар прочитає лекцію про жінку в біблійному навчанні.

Після Меси іспанський виконавець Іляс Санчес співатиме іспанські та єврейські пісні.

Добрі стосунки Римо-католицької парафїї св. Йоана Павла ІІ і єврейської громади Львова вже стали традицією. В серпні минулого року за ініціативою парафії в консульстві Ізраїлю у Львові виступила з єврейськими піснями молодь з північної Італії. Вони співали на івриті і по-італійські.

о. Григорій Драус та рабин Сіва Файнерман

Равин Файнерман читає лекції з нагоди парафіяльних свят (на приклад про біблійний Хесед тобто милосердя з нагоди перегринації у Львові Ікони Божого Милосердя). Пізнавання єврейського коріння християнства допомагає ліпше його відкривати.

Захід розпочнеться в неділю, 5 березня, о 12 год. в каплиці УКУ (Хуторівка, 35-а).

Раніше, о 10 год (біля капиці) відбудеться майстер-клас: «Як зробити власноруч, з дешевих матеріалів предмети, за допомогою котрих ми можемо розповідати дітям про віру». Не тільки для вчителів але і батьків і дідусів.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Екстремальна Хресна Дорога у Львові

Чт Бер 9 , 2017
Екстремальна Хресна Дорога – це: * нічний перехід у мовчанні, в групах не більше 10 осіб; * тривалість – майже 8 годин, дистанція – близько 35 кілометрів; * при стоянні – читання роздумів (написаних молоддю) про Страсті Христові, завантажених на телефон (або роздрукованих – РОЗДУМИ); * для витривалих, для тих, […]

Вам може сподобатися

Breaking News