Спільнота «Оаза дорослих» започатковується на парафії св. Йоана Павла ІІ

Що таке «оаза»?
Слово «оаза» – це місце в пустелі, де навколо джерела води розквітає життя. Це омріяне місце відпочинку і прохолоди для караванів, що мандрують пустелею. Ми вживаємо слово «оаза» в переносному значенні: хочемо, щоб наші спільні зустрічі, розмови, ділення своїм життєвим досвідом стали такою оазою, щоб ми набрались сил для подальшої подорожі по життю.

 

Що будемо робити?
Будемо безустанно черпати з Джерела Живої Води, котрим є Ісус Христос, а також розглядати образ Марії, Матері Ісуса, котра провадить нас по дорозі життя.

 

Навіщо?
Хоч ми охрещені і, можливо, виховані у християнській вірі та традиції, хочемо разом пізнати основи нашої віри. Прагнемо осягнути мудрість, що лине з Євангелії, заново досвідчити радість, що плине зі Святого Духа, котра перемінює життя людини.

 

Ми можемо розповідати багато, але “оази неможливо навчитися, її потрібно пережити” – нехай ці слова Слуги Божого отця Франциска Бляхницького будуть для вас натхненням взяти участь.

 

А тому запрошуємо у неділю, 19 вересня, після вечірньої Меси о 19.00.
Парафія Св. Йоана Павла ІІ у Львові,
Стрийська 6, Сокільники
Модератор: о.Григорій Драус
аніматор: Оксана Страз, 0682075478

 

Адміністратор

Next Post

Методи активізації в катехизі: як з допомогою паперу, клею і ножиць навчити Божих Заповідей?

Пт Вер 3 , 2021
Ми переконані, що маємо більш привабливі пропозиції, аніж навіть світ інтернету – це є сила спільноти, яка твориться об’єднаною справою, і сила правди віри. Важливо все це передавати легким для сприйняття способом. Методи активізації навчання спираються на твердження Конфуція: “Скажи мені –  я забуду; покажи – може зрозумію; дозволь взяти […]

Вам може сподобатися

Breaking News