Св. Тереза – покровителька катехез на парафії св. Йоана Павла ІІ

“Хочу проголошувати Євангеліє в усіх країнах світу”, – сказала св. Тереза від Дитятка Ісуса, кармелітка, яка ніколи не виходила зі свого контемплятивного, закритого монастиря в Лізьє (Франція).

Хоч і зголосилась на місійний виїзд до нового монастиря у В’єтнамі, але померла у великих стражданнях 30 вересня 1897 р. Напередодні 125-ї річниці її смерті і 25-ї річниці проголошення св. Йоаном Павлом ІІ св. Терези “Учителем Церкви” (що значить, що її навчання є особливо вагоме) парафія св. Йоана Павла ІІ приготувала аудіозапис її праці “Історія однієї душі”. Автором аудіозаписів є Оксана Білецька, учасник Школи Християнського Життя і Євангелізації, на сьогодні – світська місіонерка в Запоріжжі (пам’ятаємо пані Оксану за її велике діло – перший аудіозапис Щоденника св. Фаустини “Милосердя Боже в моїй душі”, виданий з нагоди консекрації нашого храму).

Св. Тереза якось сказала, що з Неба буде проголошувати Євангеліє в усьому світі. Тому чергові аудіозаписи будемо публікувати в понеділок і четвер – дні катехез нової євангелізації в парафії св. Йоана Павла ІІ.

Просимо св. Терезу, щоб була їхньою покровителькою і сердечно запрошуємо до слухання цих записів вдома, а наших катехез – в парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові в понеділок і четвер о 19:30 (Стрийська, 6, Сокільники, перша зупинка після автовокзалу у напрямку King Cross).

Аудіозаписи “Історії однієї душі” слухайте на нашому Youtube-каналі за цим посиланням:

https://youtube.com/playlist?list=PLGy2p-zRKLh9daTLxZw5bJfv-gtnsy7KG

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

о. Григорія Драуса обрали головою Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України

Чт Кві 15 , 2021
В режимі онлайн відбулось засідання Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України. Душпастирська рада є офіційним представництвом релігійних організацій при Державній кримінально-виконавчій службі, що підпорядковується Міністерству юстиції. До Ради належать християнські церкви: Українська Православна, Православна Церква України, Українська Греко-Католицька, Римо-католицька та кілька об’єднань Євангельських і Адвентистів, також […]

Вам може сподобатися

Breaking News