Священичі ювілеї на парафії

Хорошим приводом для заклику до священичих покликань є святкування річниці свячень в парафії.

25 травня 1996 р. було висвячено 38 вихованців Люблінської семінарії, двоє з яких служать в Україні. о. Генрік Яворський відразу після висвячення допомагав о. Яну Собілу в Запоріжжі, побудував нову церкву в Миколаєві в Одеській дієцезії, в даний час служить у парафії св. Георгія в Ужгороді. Він провів три реколекції на парафії св. Йоаана Павла ІІ у Львові, де також разом з настоятелем о. Гжегожом Драусом відсвяткували 25-ту річницю священства. о. Гжегож, також висвячений 25 травня 1996-го, служив у Холмі, потім 12 років у Рівному, скрізь відвідував тюрми, збудував три тюремні каплиці: св. Йосифа у Холмі, Господнього Хреста та Воскресіння в Городищі біля Рівного та Преображення Господнього у СІЗО в Рівному.

Після ювілейної Меси в неділю, 23 травня, театр “Еммануїл” ім. Кароля Войтили влаштував спектакль про душпастирства.

Парафіяльний вікарій, о. Лукаш Лесняк, святкував 14 років свого священства 26 травня. Будучи ще семінаристом Жешувської дієцезії, він допомагав у таборах для молоді з парафії в Рівному. Він організував допомогу для парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові (включаючи облаштування каплиці) та для в’язниць і лікарень. З 2020 року о. Лукаш Лесняк ревно служить у парафії, яку так добре знав. В саму річницю, в середу, 26 травня, о. Лукаш дякував за покликання.

Важливим проявом радості була агапа, яку вірні приготували для своїх душпастирів.

Святкування ювілею о. Гжегожа, разом з іншими священиками, відбудеться в понеділок, 21 червня, об 11 год. Після Служби і театральної вистави буде проведений сімейний фестиваль.

Адміністратор

Next Post

Запрошуємо до дитячого табора у Славську

Ср Чер 2 , 2021

Вам може сподобатися

Breaking News