Свято риболовлі для дітей військовослужбовців, дітей з багатодітних сімей, біженців та вихованців дитячих будинків

Європейський сімейний центр «Традиція» Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові разом з іншими благодійниками стали співорганізаторами п’ятого фестивалю «Риболовля – моя мрія». На водоймі в с. Долиняни поблизу Городка під Львовом кілька сотень дітей протягом дня під керівництвом інструкторів навчалися професійній риболовлі.

Вступну молитву очолив отець Леопольд OSB, настоятель костелу сестер бенедиктинок у Солонці. Монастир бенедиктинок та  парафіяльний костел св. Йоана Павла ІІ приймає численних біженців, у тому числі дітей, і звичайно багато дітей привезли звідти. Участь у Фестивалі взяли також родини біженців війни, які винаймають помешкання у Львові, але все ще переживають економічні проблеми та яким парафія намагається допомагати. Молилися за воїнів, за жертв війни, за біженців, за близьку перемогу та за справедливий мир.

Цілий день, з ранку до вечора, проходили ігри під наглядом аніматорів. Байкери возили дітей на своїх мотоциклах. У тирі навчалися вправлятися зі зброєю. Британські волонтери з Siobhan’s Trust пригощали учасників піцою просто з духовок, розміщених у їхній вантажівці.

Фестиваль, який проходив у такий важкий воєнний час, мав дати відпочинок родинам та їхнім дітям, які живуть під тягарем частих повідомлень про повітряні тривоги і бомбардування та економічний колапс.

 

о.Гжегож Драус

фото: Соломія Марущак, Парафія св. Йоана Павла ІІ у Львові

Волянський Віталій

Next Post

Люблінські домініканці запрошують на душпастирські зустрічі для українців

Сб Вер 2 , 2023
Домініканський монастир у Любліні запрошує на душпастирську зустріч для українців, які проживають у Любліні. «Український вечір» складатиметься з: Служби Божого Слова, молитви за мир та інтеграційної зустрічі за кавою. Це буде перша чергова зустріч. Вона відбудеться в Домініканській базиліці в Любліні (а Старому місті)  ul. Złota 9, у неділю, 10 […]

Вам може сподобатися

Breaking News