Свято св. Франциска Ассизького в монастирі капуцинів у Львові

Вже рік капуцини живуть у маленькому будиночку в районі вул. Замарстинівської, де перед війною був монастир, серед старих бідних хат. У маленькій каплиці зібралося кілька десятків людей. Священник, який проводив відпуст і проповідник отець Ґжегож Драус із парафії св. Йоана Павла ІІ говорив про францисканську харизму – просте життя за Євангелієм, дружні стосунки з людьми, проповідування.

Після того, як капуцини поновили свої релігійні обітниці, вісім членів Третього ордену францисканської молоді склали свої. Після меси понад півгодини тривав хвалебний спів, після чого всі залишилися на спільну агапу в монастирській трапезній.

Львівська спільнота складається з трьох капуцинів – одного брата та двох священиків. У невеличкій та затишній капличці, але відкритій для інших людей, вони ведуть «душпастирську присутність», забезпечують духовне керівництво та діють в інших церквах Львова, у соборі щонеділі ввечері проводять молитву прославлення або показують релігійні фільми. Також щонеділі моляться з групою мирян перед фігурою Діви Марії на центральній вулиці – проспекті Свободи. Найбільше людей збирається на щотижневу всенічну адорацію в костелі св. Йоана Павла ІІ. Усю ніч триває сповідь, оголошуються конференції, а служба опівночі – це друга недільна служба парафії за кількістю учасників.

о. Гжегож Драус

 

Волянський Віталій

Next Post

о. Григорій Драус: «Силою є любити людей»

Пт Жов 6 , 2023
Римсько-католицький священник о. Григорій Драус прослужив у Львові 12 років. Плодом його служіння стала Парафія Святого Йоана Павла ІІ, в якій він є настоятелем від дня її заснування. Станом на сьогодні це одна з найактивніших парафій Львова. Священник також реалізував багато проєктів соціального та гуманітарного спрямування. В інтерв’ю сайту «Духовна […]

Вам може сподобатися

Breaking News