«Святкуймо з усім світом. Католицьке Різдво»

24 грудня о 20.00 римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує всіх на відкрите святкування Різдва за григоріанським календарем у приміщенні Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35-А).

Захід, званий популярно «Римським Різдвом», відбувається вже сьомий раз. Цьогорічна назва “Святкуймо двічі. Частина 1: Католицьке Різдво” вказує на факт, що у Львові традиційно відзначається Різдво за двома календарями. Це взаємне збагачення різних традицій і визнання, що прихід Спасителя є таким важливим, що не шкодуємо його святкувати двічі! Цьогоріч вперше 25 грудня буде вихідним.

«Римське Різдво» – це святкування, відкрите для всіх. Ми прагнемо пережити його як удома: вноситься вифлеємське світло, встановлюємо фігурки у вертепі, читаючи всі разом віршовані молитви, ділимось різдвяним хлібом, колядуємо. Опісля учасники зможуть й у своїх домівках застосувати деякі елементи святкування. Опівночі буде Різдвяна урочиста Служба – “Пастирка”. Музичний супровід – гурт Lux mundi.  Після Служби автобусами можна буде повернутися додому.

Особливістю святкування Різдва у Львові є участь студентів з африканських країн, які навчаються в нашому місті. Вони будуть ділитися власними національними різдвяними традиціями.

Запрошуємо всіх розділити з нами радість різдвяних свят, яка єднає людей доброї волі в цілому світі.

Парафія св. Йоана Павла ІІ Святвечір і “Пастирку” традиційно проводять в УКУ з причини великої кількості відвідувачів. В каплиці на вул. Стрийській, 6 (Сокільники, перша зупинка за автовокзалом у напрямку “Ашану”) відбудуться служби 25 грудня о 9:00, 12:00 та 18:30. Поміж Службами і після різні групи співатимуть колядки.

Запрошуємо!

о. Григорій Драус

097 517 06 42

див.:

http://www.rym.lviv.ua/?p=3202

 http://www.rym.lviv.ua/?p=1552

http://www.rym.lviv.ua/?p=1549

https://www.youtube.com/watch?v=MZNvuBx9OaI

http://www.rym.lviv.ua/?page_id=371

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

25 грудня: колядуватимемо впродовж дня

Пн Гру 24 , 2018
Святкування «Римського Різдва» в УКУ розпочнеться зі Святвечора, а продовжить його опівночі Служба «Пастирка». Однак це ще не кінець. Вже від 8-ї ранку в каплиці св. Йоана Павла ІІ (Стрийська, 6, Сокільники, перша зупинка за автовокзалом у напрямку «Ашану») продовжиться прославлення Дитяти Ісуса. Поміж Службами різні гурти співатимуть колядки. Серед […]

Вам може сподобатися

Breaking News