Свято Дня Батька 2015

19 вересня в самому центрі міста Львова на проспекті Свободи Християнська Євангельська Церква «Гефсиманія» провела святкування Всенародного Дня Батька як щорічне продовження ініціативи, прийнятої на першому в Україні Форумі Відповідального Батьківства, організованому у Львові Церквою “Гефсиманія” ще в 2011 році.
 У святкуванні були запрошені взяти участь представники православних, греко- і римо-католицьких, а також євангельських церков, громадські організації та представники Львівської міської ради. Свято вступним словом про важливість події відкрив служитель Церкви «Гефсиманія» В’ячеслав Воровченко і запросив до вітального слова священнослужителів церков Львова.
 О. Григорій Драус, настоятель Римо-католицького храму Св. Йоана Павла II, процитував Писання «Ви, отці, пізнали того, хто був від початку» і підкреслив відповідальність батьків у тому, що «батьківство пов’язане з початком, і як діти бачать свого батька, таким чином вони будуть бачити Бога ».
 Керівник сімейного руху відповідального Батьківства при Львівській Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви Максим Бондаренко сказав, що найбільша кар’єра чоловік – це віднайдення та реалізація себе як батька. «Важко бути хорошим батьком, якщо ти не навчився бути хорошим сином. Якщо у тебе не був хороший батько, прости його, звільнися від непрощення, і сам стань хорошим. Але це пригода буде успішною, якщо у нас самих будуть добре налагоджені відносини з нашим Небесним Батьком ».
Майор міжнародної місіонерської організації «Армія Спасіння» Руслан Зуєв підкреслив важливість ролі батька в оформленні сприятливого середовища для розвитку дітей, і що “дитина відчуває себе вдома там, де є його батьки”.
Після здійснення молитви благословення батьків і чоловіків Львова та України о.Григорієм Драусом (РКЦ), настала черга творчим колективам привітати присутніх львів’ян та гостей міста зі святом. Музичний колектив Церкви «Гефсиманія» протягом свята виконував християнські пісні хвали і поклоніння Богу. Дитячий клуб «Майбутні Батьки України», ансамбль естрадного танцю «Добрий настрій» і молодь спільноти «Благословення» при Греко-Католицької Церкві Св. Владимр і Ольги виступили з танцювальними номерами. Діти місії «Армія Спасіння» виконали пісню і балетний номер. Церква «Перемога» показала театральний номер про послух батькам, в кінці якого пастор Церкви «Перемога» Дмитро Дробина сказав слово про Божу батьківську любовь.Театральний номер про те, що краще віддати своє серце Христу представила молодь спільноти «Благословення» (УГКЦ), після чого молитву покаяння провів о.Богдан Калатин.
 Під кінець святкування зі словом підтримки виступила керівник Львівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Львівської міської ради Оксана Андріївна Рубай, сказавши, що необхідно побільше проводити подібні заходи, і що місцева влада буде цьому всіляко сприяти. Під час свята було роздано близько 1500 комплектів, що складаються з Євангелій, молитвословів, флаєрів про відповідальне батьківство і дорогу до спасіння. Тепер кожен,хто їх прийняв має шанс познайомитися з справжнім Батьком – Отцем Небесним.

Вячеслав Вороненко

слайд-шоу:

https://www.youtube.com/watch?v=-XLpCSlcq9I

відео:

https://www.youtube.com/watch?v=On-ljm0oM7s&feature=youtu.be 

аби переглянути фото – натисніть на фото

о Григорий Драус РКЦ

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Африканська молитва на Личаківському цвинтарі

Чт Жов 29 , 2015
Сьогодні потребно насправді визнавати нашу віру. Ми віруємо, що життя людське змінюється, але не закінчується, наші вчинки осуджуються, душа іде перед обличчя до Бога (чекає небо, часове чистилище або покарання в пеклі), а  тіло, віддане землі, очікує воскресіння. Смерть не є кінцем. Є тільки одне, обмежене часом, життя на землі. […]

Вам може сподобатися

Breaking News