Символ братньої любові

В cокільницькій греко-католицькій церкві Різдва Богородиці від ХІХ ст., коли храм був костелом св. Миколая, знаходилися дерев’яні фігури Воскреслого Христа і Марії з Дитятком.

Після 1945 року фігури були розміщені на встановленому іконостасі. Відтак постійно вшановувалися прибулими до Сокільник вірними. Проте у жовтні минулого року в границях Сокільник з’явилася маленька римо-католицька громада, яка поставила тимчасову капличку. Спільнота була дуже тепло прийнята греко-католицькими та православними вірянами Сокільник, духівники і вірні відвідують літургії своїх братів не тільки на свята. Коли представник Папи Римського, кардинал П’єтро Паролін закладав наріжний камінь, греко-католицька парафія подарувала вівтарний хрест, котрий стояв у старому костелі, а під наріжним каменем була цегла з сокільницького храму. Тепер настоятель останнього о. Ярослав подарував для римо-католицької спільноти фігури Ісуса і Марії. В Попільну Середу, 14 лютого, о 19:00 греко- і римо-католицькі священики будуть встановлювати ці фігурки. Подія стане символом так потрібної всій Україні єдності.

Нагадаємо, що наша каплиця знаходиться у Сокільниках на вул. Стрийській, 6 (перша зупинка за автовокзалом у напрямку «Ашану»).

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Останній вертеп у парафії св. Йоана Павла ІІ

Вт Лют 13 , 2018
Це був останній у тому році вертеп, і одночасно перший у новій каплиці. Наймолодші парафіяни, серед них більшість тих, які долучилися до парафії св. Йоана Павла ІІ тоді, коли відкрито каплицю, представили оповідання про народження Христа. Наймолодшим актором був 3 річний Юрчик (пастушок), але також виступала в ролі Дитяти Ісуса […]

Вам може сподобатися

Breaking News