Табір, який навчав віри і культури та чинити добро

Театральний табір, що відбувався у парафії св. Йоана Павла ІІ від 16 по 20 серпня, мав історико-краєзнавче спрямування.

Діти відвідали музей-аптеку, етногафічний музей, а також музей Андрея Шептицького. Кожне відвідування музею супроводжувалося екскурсоводом, який проводив екскурсію, відповідно до віку дітей.

Кульмінацією стала поїздка до музею Звенигорода. Цей новiтньо-сучасний музей справив велике враження та дав дiтям новi iсторичнi знання.

Щодня проводились рiзноманiтнi заняття з акторства та розвитку мовлення. Було вивчено декiлька нових пiсень та танцiв. На майстер-класах конструювання з паперу виготовлялись листiвки для вручення мешканцям будинкiв людей похилого вiку. Переглядали фiльм-казку “Сьома подорож Синдбада” з подальшим обговоренням (розвиток мовлення).

У п’ятницю дiти вiдвiдали будинки для людей лiтнього вiку по вул. Замарстинiвськiй. Безпосереднiй, щирий дитячий виступ зворушив серця не лише лiтнiх людей, а й персоналу. З дитячих та старечих уст
прозвучала спiльна молитва. Було багато розчулених слiз. Персонал та пiдопiчнi сказали, що з нетерпiнням чекатимуть у себе священикiв нашої парафiї.

На завершення учасники табору – Софiйка, Соломiйка, Стасик та Стефа, а також їхнi батько і мама (очікує на п’яту дитину) та дiдусь запросили дiтей до себе на домашню пасiку у Раківці. Провели майстер-клас з виготовлення воскових свiчок, пригостили вафлями з медом та вареною кукурудзою.

Кожен табiрний ранок починався з катехитичного заняття, що його проводив о.Лукаш Лесьняк. о.Гжегож Драус провiв з дiтьми оригiнальний бiблiйний урок, застосовуючи неповторнi iгровi елементи.

Адміністратор

Next Post

54-й номер парафіяльної газети

Ср Сер 25 , 2021

Вам може сподобатися

Breaking News