Театральна вистава і солодкі гостинці (принесені з дому) від учасників театрального табору для людей похилого віку Будинку “Renamed” у Львові

Цілоденний табір на парафії св. Івана Павла ІІ організовує збір педагогів театру “Еммануїл імені Кароля Войтили”, під керівництвом Жанни Горай.

Відвідавши дім престарілих, діти принесли людям потіху та зворушення. Театр “Еммануїл” часто виступав у таких осередках. В одному із них перебуває один із перших акторів театру, який свого часу спеціалізувався в акробатичних сценах та циркових показах.

Діти які беруть участь у стаціонарному таборі, крім щоденних  мандрівок до цікавих місць, приготували для людей похилого віку театральний концерт. Посеред щоденних виїздів, дуже важливим для подальшої благочинності у Домі престарілих був візит до монастиря бенедиктинок в Солонці. Капелан сестер, бенедиктин о. Леопольд розповів про значення і сенс монашого покликання.

Діти виступили на площі Дому престарілих. Діти відвідали також тих пенсіонерів, які не могли через важкий стан здоров’я прийти на виступ, роздаюли принесені гостинці та розмовляли з ними. Важливо покащувати дітям правду про старість, гідність та чудову єдність третього покоління. Більшість пенсіонерів цього Будинку мають близьку родину, однак, на жаль, їх перебування там свідчить про сильну тенденцію відкинення старості і занедбування її цінності та сенсу.

Волянський Віталій

Next Post

Волонтери для паломників, понад релігійні різниці

Сб Сер 12 , 2023
Молодь з України, що переживає своє паломництво в стилі Світових Днів Молоді, в яких не змогли взяти участь, отримали допомогу та підтримку від волонтерів з Канади і Великої Британії.  Шотландська організація Sobhian’s Trust, яка роздає піци просто з печі у фургончику, коли дізнались про молодих паломників, пригостила за два дні […]

Вам може сподобатися

Breaking News