Театральна вистава на парафії

Св. Йоан Павло ІІ в молодості був театральним актором аматорських груп у Вадовіцах і Кракові. Виступав у підпільному театрі. Він, між іншим, грав Геймона в “Антигоні”. В роки війни, у підпільному театрі в Кракові було характерне мінімізування декорацій, а наголос ставився на силу слова. Це ймовірно навчило його дбати про слово, щоб навчання проходило плідно. Кароль Войтила писав також театральні твори: “Перед магазином ювілея” (про подружжя),”Брат нашого Бога” (про брата Альберта Хмельовського, опікуна убогих Кракова і Львова). Він дивився на мистецтво як на спосіб вираження людського духа, що записаний на пам’ятній дошці у Львівській опері.

Парафія св. Йоана Павла ІІ освяченням храму, звершеним минулої суботи кардиналом Конрадом Краєвським з Ватикану, розпочала заходи ювілейного року 100-річчя з народження Карола Войтили. В заходах будуть представлені важливі акценти життя і навчання святого. Отож в неділю, 26 липня, зустрінемось з тим, чим Кароль Войтила захоплювався від молодості – театром. Театр “Еммануїл” представить виставу про Климентія Шептицького. Св. Йоан Павло ІІ оголосив його блаженним у Львові, якраз навпроти сьогоднішнього Храму його імені. Він навчав, що Церква має дихати двома легенями – саме так він називав східну і західну традицію. Тому постать бл. Климентія Шептицького є як духовий блиск Папи.

Климентій Шептицький – це герой сьогодення. Він покинув свій маєток і пост, щоб служити вірним, котрі тоді так сильно потребували духовного піднесення. Ризикуючи своїм життям, рятував в Уневі євреїв й інших жертв війни, зберіг вірність Богові і Церкві.

Вистава “Климентій Шептицький” театру “Еммануїл” відбудеться в неділю, 26 липня, о 19:00, раніше – о 18:00 – Служба Божа в Римо-католицькому храмі св. Йоана Павла ІІ. Вхід вільний.

Адреса: с. Сокільники, вул. Стрийська, 6 (перша зупинка після Стрийського автоавтовокзалу у напрямку Ашану, навпроти початку Іподрому). Отець Григорій Драус  – тел. 097 517 06 42.

kmc.media

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

У понеділок - молитва батьків за дітей

Пн Лип 27 , 2020
У понеділок на Службі о 19.00 буде Молитва батьків за дітей за заступництвом блаженної Джанни Беретта Молла. Запрошуємо доєднатися!

Вам може сподобатися

Breaking News