Традиція Екстремальної Хресної Дороги продовжується

Навіть минулого року, незважаючи на те, що про Екстремальну Хресну Дорогу не було оголошено, ввечері у п’ятницю п’ятого тижня Великого Посту один вірний прийшов до каплиці св. Йоана Павла ІІ, щоб розпочати подорож, яку парафія вела з 2017 року.

Народна традиція, незважаючи на пандемію, не перервана. Тому цього року, у п’ятницю перед Страсним тижнем, парафія св. Йоана Павла ІІ відповіла на запити і, при суворому дотриманні карантинних вимог, у групі з п’ятнадцяти людей відбулася нічна, дійсно екстремальна Хресна дорога.

Поділені на невеликі групи, після Святої Меси і благословіння у храмі св. Йоана Павла ІІ, з 21 год. вірні пройши мовчки 34 кілометри містом, піднявшись на Високий замок з відповідними стаціями, молились спільно у костелі св. Антонія та через Брюховичі дійшли до Рясного о 7 ранку. У Парафії Божого Милосердя відбулася заключна молитва, а паломників зустрічали у парафіяльній залі.

Паломників суповодили: о. Лукаш Лесняк (парафія св. Йоана Павла ІІ) та о. Павел Одуй (парафія св. Антонія).

о. Григорій Драус

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

"Покірний цар їде на віслюку ": хода з пальмами і осликом

Вт Бер 30 , 2021
Згідно з педагогічними принципами у катехизації необхідно використовувати знаки, які говорять більше за слова. Саме літургія ґрунтується на такій педагогіці. Неділя Страстей Господніх промовляє процесією та красивими пальмами. На парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові додатково промовляла жива ослиця “Фіона”, яка приїхала з ферми “Добре діло”. Діти напевно пам’ятатимуть […]

Вам може сподобатися

Breaking News