Триває підготовка до освячення Будинку Милосердя у Львові

У будинку, яким керують сестри Альбертинки, житимуть бездомні жінки та жінки, які опинилися у складних, кризових життєвих ситуаціях. Наріжний камінь освятив минулого року папський благодійник кардинал Конрад Краєвський.

Будинок Милосердя – це ініціатива та велика праця о. Архієпископа Мечислава Мокшицького, який дуже турбується про благодійну місію Львівської Церкви, започатковуючи нові справи для допомоги бідним: сто нужденних отримують теплі обіди в центрі Карітас-Спес при Митрополичій Курії, сотні обідів роздають брати Альбертинці, і вони ж керують притулком для чоловіків.Архієпархія подбала про прийняття багатьох тисяч біженців війни в парафіяльних і монастирських осередках та надсилала допомогу в райони, постраждалі від активних бойових дій. Альбертинки служать у їдальні при Курії та відвідують хворих вдома, шукають і доглядають бездомних на вулицях Львова. Їх знають у місті, тому і з’їжджаються вірні з різних парафіяльних осередків, щоб підготувати Будинок до обряду освячення. Сестри часто приходили й на парафію св. Йоана Павла ІІ, розповідали про альбертинське служіння та відновлювали свої обітниці у 125-ту річницю початку монашого життя та альбертинського служіння їх засновниці бл. Бернарди Яблонської. Тому велика група парафіян і біженців війни, які мешкають у будинку св. Йоана Павла ІІ прийшли прибирати кімнати. Сестри також працювали з ними, приносячи продукти на вокзал – навіть уночі – в перші місяці війни, коли вокзали були переповнені тисячами людей, які тікали від війни.

Сестри чекають – це свята справа допомагати тим, хто так багато робить для нужденних.

Дім Милосердя, вул Хлібна 2, тел. +380989544338

о. Гжегож Драус

Волянський Віталій

Next Post

Неочікувано велика група учасників першого «Українського вечора» в Домініканському монастирі в Любліні

Чт Вер 14 , 2023
Близько сотні осіб, українців – біженців війни з Любліна та довколишніх міст, взяли участь в українській зустрічі в базиліці св. Хреста в Любліні. Розпочалася зустріч з Літургії Слова Божого на тему миру. Читання з Книги Еклезіаста принесло радісну звістку про те, що важкий час, хоч, на жаль, він мав тривати […]

Вам може сподобатися

Breaking News