Церква виходить на вулиці щоб свідчити Ісуса Христа Воскреслого

missii

Вже третій рік поспіль, спільноти Неокатехуменальної Дороги по всьому світу на заклик папи Бенедикта XVI і папа Франциска виходять на площі своїх міст щоб свідчити Ісуса Христа Воскреслого, якого зустріли у Церкві і на щодень зустрічають у своєму повсякденному житті.

 Цього року у Львові брати зі спільнот парафії св. Івана Павла ІІ разом з настоятелем парафії о. Григорієм Драусом також виходять на площі свого міста щоб не залишатися анонімною Церквою в церкві.

Перша євангелізаційна зустріч на тему: “Ким є для тебе Бог? Чи ти віриш у Нього і досвідчив у своєму житті”відбулася в минулу неділю 19 квітня.

Попри шквальний вітер та дощ, спільнота свідчила вже самою своєю присутністю на вулиці, що Церква не може закриватися в споруді, а передусім повинна виходити до сучасної людини в різні віки та різні ситуації

Євангелізаційні зустрічі на Марійській Площі  з молитвами та співами триватимуть чотири наступні неділі, 26 квітня, 3, 10 та 17 травня. Зустрічі починаються о 16.30.

Запрошуємо приходити щоб разом досвідчувати Ісуса Христа Воскреслого Котрий живе і діє у своїй Церкві.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

«Хрещення через занурення повніше виражає участь в смерті та воскресінні Христа» (Вступ до Обрядів хрещення, 44)

Сб Кві 25 , 2015
В неділю свята Божого Милосердя, 12 квітня 2015 року, двадцятирічна Зоряна Плахтина прийняла таїнство хрещення, для проведення якого була використана хрестильниця, подарована неокатехуменальною спільнотою з парафії в Казімєж Дольни. Літургія використовує мову знаків. Так як і в педагогіці чи навчанні: краще виразити щось ясно, зрозумілим прикладом або дією, ніж тільки […]

Вам може сподобатися

Breaking News