Тут був Папа Йоан Павло. І залишається.

51835272Місцем, де, мабуть, найбільше вшановують св. Йоана Павла у Львові, є сихівська церква Різдва Богородиці. Меморіальна дошка на храмі, великий пам’ятник, площа св. Йоана Павла, трон, а передусім – пам’ять зустрічі в 2001 році.

«Свобода вимоглива, навіть більше аніж неволя», «Прийміть добру новину Декалогу і Блаженств» – ці слова пролунали з уст святого Папи дощового дня, але й сам дощ, на слова Папи, перестав падати. Реліквії і особисті речі Папи, відвідуючи Львів, не могли не досягнути Сихова. Як і п’ятнадцять років тому, на цьому, можна сказати, повторному паломництві Папи у Львові саме до церкви Різдва прибуде найбільше вірних. У неділю, о 8 год. 20 хв. папські пам’ятки будуть урочисто впроваджені й залишаться в церкві до 16 год. (шкода, що не довше, як раніше планувалося).

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Відвідини знаків-пам'яток св. Йоана Павла триває і… продовжиться

Пт Тра 13 , 2016
Тільки протягом чотирьох годин ранку п’ятниці декілька сотень людей прийшло відвідати реліквії і особисті речі св. Йоана Павла, що в каплиці Львівської міської ради. Важливою є справа, щоб продовжувалось духовне пережиття. Реліквії виїдуть зі Львова в неділю, а вже у понеділок, 16 травня, о 19 год. в залі Карітасу в Митрополичій […]

Вам може сподобатися

Breaking News