Тут Папа хотів бути, і прибуде: реліквії і особисті речі св. Йоана Павла у церкві св. Андрія

Деревнянська чудотворна ікона Матері Божої
Деревнянська чудотворна ікона Матері Божої

27 червня 2001 р. Святіший Отець Йоан Павло II під час своєї Святої Літургії у Львові коронував Деревнянську чудотворну ікону Матері Божої (інша назва цієї ікони – «Сраждаюча Матрір Божа»), котра знаходиться у церкві св. Андрія.

Цей храм не був відвіданий Папою, коли той був у Львові, але тепер, у рамках виставлення у Львові реліквій і особистих речей св. Йоана Павла, від духово перебуватиме тут. Увечері 14 травня (субота), о 18 год. реліквії і особисті речі св. Йоана Павла будуть впроваджені у церкву св. Андрія. Відвідини і вшанування триватимуть увесь вечір. Особисті речі наступного дня будуть передані до церкви Різдва Богородиці, але реліквія ряси Папи залишиться у церкві, з якою Понтифік зв’язався коронуванням ікони.

Медалі св. Йоана Павла
Ряса і плащ св. Йоана Павла
Ряса і плащ св. Йоана Павла
Ряса і плащ св. Йоана Павла

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Тут був Папа Йоан Павло. І залишається.

Чт Тра 12 , 2016
Місцем, де, мабуть, найбільше вшановують св. Йоана Павла у Львові, є сихівська церква Різдва Богородиці. Меморіальна дошка на храмі, великий пам’ятник, площа св. Йоана Павла, трон, а передусім – пам’ять зустрічі в 2001 році. «Свобода вимоглива, навіть більше аніж неволя», «Прийміть добру новину Декалогу і Блаженств» – ці слова пролунали […]

Вам може сподобатися

Breaking News