Творчі театральні християнські табори

Для багатьох батьків поїздка дітей на відпочинок недоступна, – або діти занадто малі або мандрівки занадто дорогі, щоб відправити дітей у привабливі місця. З цієї причини християнський театр Кароля Войтили «Еммануїл» з парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові, як і на попередніх канікулах влітку, восени, взимку та на весні, організовує канікули на стаціонарних таборах з понеділка по п’ятницю, які тривають цілий день.

Деякі заходи (катехизація, мистецькі заняття тощо) відбуваються в парафіяльних залах, але і сам Львів та його околиці сповнені привабливих та освітніх місць, які ніколи не варто пропускати. Протягом численних «п’ятиденок» у кожній з них була різна програма: виїзд на ферму єнотів, пожежну частину, астрономічну обсерваторію, мандрівка по Львову та його таємничих підземеллях. Під десятком потужних мікроскопів та під наглядом викладачів університету спостерігали дива природи: розглядали крила метелика, будову солі та крові, око одне одного.

Священики – байкери, які завітали з паломництва до бенедиктинського монастиря на свято св. Бенедикта, влаштували дітям незвичайний атракціон: катання на крутезних байках. Нині через війну мало хто наважується приїхати в Україну, проте священики Радомської дієцезії: о. д-р Вєслав Яновський, о. Гжегож Влодарчик, куратор Санктуарію Матері Божої Розарійської у Високому та о. Роберт Котовський, настоятель у Легоніцах, все-таки наважилися.

Паломництво до реліквій св. Бенедикта, перенесених єпископом Радославом Змітровичем на його празник, священики-байкери присвятили намірам миру в Україні. Через величезний інтерес табори триватимуть протягом усього літа. У педагогів театру «Еммануїл» ім. Кароля Войтили виникло бажання не тільки проводити табори під час осінніх, зимових і весняних канікул, а й відкрити післяобідню спільну кімнату для підлітків.

Волянський Віталій

Next Post

Італійські благодійники допомагають дітям з України

Ср Лип 19 , 2023
З початку війни італійці надзвичайно активно займаються гуманітарною допомогою для України. Організація «Essereperessere» з Кальтаніссетти, що в центральній Сицилії, приймала біженців війни з України у своєму осередку. Нещодавно також було прийнято рішення запросити на двотижневий відпочинок дітей із сімей зі Львова. Волонтери ж цієї організації залучалися до допомоги особам, які […]

Вам може сподобатися

Breaking News