У Києві презентували в’язничну програму «Шлях засудженого»

В головному офісі Департаменту виконання кримінальних покарань 10 листопада презентація програми «Шлях засудженого».

Це програма зустрічей з малою групою в’язнів, спрямована на їхнє духовне відродження, і приготовлена Prison Fellowship International (Міжнародною Асоціацією Тюремного Служіння).

Від 2014 року програму “Шлях засудженого” втілюєть у в’язницях в 39 країнах, взяло в ній участь більше 460 тисячав’язнів.

В’язничних капеланів України на зустрічі представляли відповідальні за Пенітенціярне душпастирство у своїх Церквах: о.Віктор Яценко (Українська Православна Церква, настоятель храму при центральному управлінні пенітенціярної служби), о.Костянтин Пантелей (УГКЦ, голова Міжконфесійної Місії), пастор В’ячеслав Когут (Євангельська Церква) і о.Григорій Драус (головний римо-католицький капелан, голова Душпастирської Ради при Міністерстві Юстиції).

Адміністратор

Next Post

Новий капелан в переповнених лікарнях з хворими на COVID-19

Чт Лис 11 , 2021
Обласна інфекційна лікарня, що на вул Пекарській, 54 у Львові, вже не може приймати нових хворих. Ця ситуація закликає до серйозного підходу до карантинних обмежень і принципів. Пам’ятаймо слова  Папи Франциска, що “Вакцинація є виразом любові до ближнього”. Інфекційна лікарня є дуже відкрита на релігійне служіння і доцінює його значення. […]

Вам може сподобатися

Breaking News