У Львові відбулась Екстремальна Хресна Дорога

У ніч із 5 на 6 квітня 2019 року Львовом пройшла Екстремальна Хресна Дорога. Її учасники мали перед собою понад 30-кілометрову трасу. В молебні взяли участь 80 учасників. Організатором львівської ЕХД, яка відбулася вже втретє, є парафія св.Йоана Павла ІІ у Львові-Сокільниках.

Нічна Хресна Дорога розпочалася Святою Месою в каплиці св.Йоана Павла ІІ по вул.Стрийській. Одразу після неї учасники, поділені на менші групки, вирушили в паломницьку путь. Мета їхньої дороги лежала на другому кінці Львова — парафія Божого Милосердя. Під час нічної Хресної Дороги її учасники в тиші й зосередженості роздумували над стояннями цього молебню. Як каже настоятель парафії св.Йоана Павла ІІ у Львові о.Григорій Драус, «Екстремальна Хресна Дорога дозволяє повірити в те, що багатьом із нас видається нездоланним. Пройти 30 км уночі — тяжко, але нам додає духовних сил».

Отець Григорій цього року йшов у цю Дорогу вже втретє. Як підкреслює священик, після минулорічної Хресної Дороги він повірив у те, що будівництво храму св.Йоана Павла ІІ у Львові буде можливим. Сьогодні, через рік після його початку, проходячи вулицею Стрийською, неподалік автовокзалу, вже можна побачити стіни храму, які з дня на день стають дедалі вищими. В Екстремальній Хресній Дорозі взяли участь вірні різних парафій Львова, римо- і греко-католики. Також були учасники, які приїхали з інших, навіть і віддалених, міст України.

credo.pro

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Як стати досконалими батьками

Вт Кві 9 , 2019

Вам може сподобатися

Breaking News