У Львові відбуваються великодні зустрічі для африканців

У Львові провели перші цьогорічні великодні зустрічі для африканців. У чистий четвер та страсну п‘ятницю, за римо-католицьким стилем, студенти-вихідці з Африки святкують переддні Пасхи.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин  «Огляд дня»(щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) Марії Шиманської.

У Львівському медичному університеті навчається кілька сотень студентів з африканських країн – Нігерії, Камеруну, Конго, Кенії та Замбії. Щоб відсвяткувати Великдень, вони вперше зібрались в актовому залі, де провели меси англійською мовою.

«Кожен із них знає свою мову нечисленної мовної групи. Тож усіх об‘єднує англійська», – зазначає священик Григорій Драус.

Священнослужителі розповідають: студенти самі до них звернулись, щоб проводити літургії англійською мовою. До того ж, не лише у свята, а й у вихідні.

«Звичайно, не усі священики оперують англійською мовою, але це нам допомагає побачити унікальність церкви, особливо для наших парафіян. І це дуже велике багатство», – наголошує священик Олександр.

Під час святкової меси вихідці з африканських країн молилися не тільки за особисті потреби, а й за мир та цілісність України.

«Ми молимося за мир в Україні та українських солдатів. Тому що все, що відбувається в країні, стосується і нас. І ми можемо собі уявити, наскільки важко тим сім‘ям, які втратили рідних на Майдані та на сході. Кожна смерть – це жахлива втрата для всіх. Тому ми завжди молимося за мир в Укрїані», – розповідає президент африканських студентів у Львові Франклін.

За матеріалами http://zik.ua/

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

В Українському католицькому університеті львів’янам показали, як святкується Песах

Пн Кві 6 , 2015
Учора, 4 квітня, у Львові активісти єврейського молодіжного центу «Гілель» у приміщенні філософсько-богословського факультету УКУ відсвяткували Песах. Усіх охочих запросили за святковий стіл і розповіли про традиції відзначення цього старозавітного свята. На святкуванні побувала репортер ZIK-Стрім Олена Маляренко. Як розповів настоятель римо-католицької парафії св. Івана Павла ІІ о. Григорій Драус, […]

Вам може сподобатися

Breaking News