У Львові вперше відбулась хода Трьох царів

Захід відбувся завдяки співпраці парафіян зі Львова та молоді з польського міста Люблін. 

Парафія св. Йоана Павла ІІ за допомогою молоді з Ліцею Пластичного з Любліна, під керівництвом катехета Вальдемара Дзячковського, вперше організувала Ходу трьох царів. Після Святої Меси опівдні, учасники у кольорових коронах, з великою зіркою і майстерно виконаними феретронами з зображеннями ангелів, у кольорових костюмах пройшли від каплиці до майданчика між будинками ОСББ “Квітка-1”. Там уже чекали родини мешканців. Лунали динамічні українські, польські, іспанські, англійські та італійські колядки.

Це вже не вперше відбувається зустріч парафіян з мешканцями довколишніх будинків. Парафіяни прагнуть донести радість Різдва та традицію колядування до кожного дому.

Після Ходи наймолодші виконавці святкували за трапезою.

Нагадуємо, що 13 лютого відбудеться Міжнародний вуличний концерт колядок “Зірочко мала, світи” по вул. Мікльоша, 11.

О. Григорій Драус

https://kmc.media/

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Візитація парафії Івана Павла ІІ (відео)

Чт Лют 20 , 2020
16 лютого єпископ Леон Малий із канцлером митрополичої курії о. Владиславом Гримським розпочали візитацію парафії, приєднавшись до молитви святого розарію, якою завжди моляться парафіяни перед ранковою месою. Традиційно після Святої Меси відбувається короткий катехизис, який в цей день очолив єпископ. Темою була віра. Єпископ згадав історію, яку розповів на конференції […]

Вам може сподобатися

Breaking News