У Львові залунає єврейська пісня

концерт флДві мови, музичні інструменти та єврейська пісня у виконанні 50 молодих людей. У середу, 27 липня, усіх охочих запрошують до Консульства Ізраїлю на Концерт єврейської пісні. Свято музики відбудеться о 18:00 за адресою: м. Львів, вул. Газова, 36/3.

«Єврейські пісні стали невід’ємною частиною європейської культури, – розповідає отець Григорій Драус, співорганізатор концерту, настоятель Римо-католицької парафії св. Йоана Павла ІІ. – Для цих молодих людей, які їх виконуватимуть, це не просто пісні, а й молитва. Такі пісні, як «Даєну» («Це для нас було би досить»), «Шема Ізраїль», «Що такого є незвичайного в цю ніч», «Евену шалом алейхем» («Хай мир завжди буде з Вами»), «Яка є гарна любов між братами» походять із біблійних текстів та добре відомі у єврейській традиції.»

Традиційні мелодії у сучасному аранжуванні лунатимуть як єврейською, так і італійською мовами, адже їх виконавці – молодь з міста Івреа на півночі Італії. Крім того, усі учасники концерту зможуть долучитися до виконання пісень.

Організовує концерт Всеукраїнський єврейський благодійний фонд «Хесед Ар’є» за підтримки Почесного консульства Держави Ізраїль та Римо-католицької Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові .

Усіх охочих насолодитися музикою запрошують у середу, 27 липня, о 18:00 до Консульства Ізраїлю у Львові за адресою: вул. Газова 36/3 (вхід з вул. Джерельної, 38). Вхід вільний. Більше інформації за телефоном: (097) 517-06-42.

концерт 3 copy

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Програма паломництва молоді з Італії у Львові у рамках Світових Днів Молоді у Кракові

Нд Лип 24 , 2016
50 паломників з Івреа (Ivrea, Італія, біля Торіно) котрі мандрують на Світові Дні Молоді і зустріч із Папою Франциском до Кракова перебуватимуть три дні у Львові. Вірні з двох львівських парафії: св. Йоана Павла та Різдва Пресвятої Богородиці приймають їх домах. Дякую всім за прийом у домах молодих паломників. Завдяки […]

Вам може сподобатися

Breaking News