У редакції КМЦ вже можна придбати набори для роратів

Наступного року Католицький Медіа-Центр відзначатиме своє 20-річчя. З цієї нагоди хочемо познайомити наймолодших вірян зі святими, які вважаються покровителями засобів масової інформації та супроводжуватимуть нас у приготуванні сердець до Різдва.

Товаришуватимуть у цей час нам три речення: “Чекаючи на Слово. Голосом Втіленого Слова були святі. Серед цих святих можеш бути і Ти!”. Таким чином через зустрічі зі святими різних часів та народів прагнемо показати, як можна бути святим у наш час.

Покровителі телебачення та радіо, рекламодавців та видавництв, фотографів та журналістів, католицької преси та перекладачів. Ці особи довели, що Добру Новину можна проголошувати багатьма способами.

Наша пропозиція для настоятелів:

Банер для храму (100Х200 см) + 21 іконка святого (15Х21 см, кріпиться на банер за допомогою скотчу) для кращого сприйняття інформації дітьми – 400 грн.

Картонна планшетка формату А3 та 21 наклейка для кожної дитини-учасника – 30 грн/шт, при більшому замовленні – знижки.

Брошура для священика з інформацією про святих – 20 грн.

Замовлення за тел.: 0979650794, 044 5726986, [email protected]

Католицький медіа-центр

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Парафіяльне оголошення

Пт Лис 20 , 2020
У грудні, в часі Адвенту, для приготування до Різдва будемо збиратися на гарних літургіях, названих “Роратами”.  У понеділок, вівторок і п’ятницю о 7:00, а в середу і четвер о 19:00. Хто може попіклуватися про Рорати? На ці служби (Рорати) потрібні: інформаційний банер (400 грн) та книжечки для дітей, де будуть […]

Вам може сподобатися

Breaking News